Mustafa Karaçar’dan yeni tekli “Beni Düşün Mutlu Ol”

Türk müziğinin genç isimlerinden Mustafa Karaçar, fantezi Arabesk tarzıyla müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Karaçar, özel gecelerden konserlere, bayi toplantılarından eğlence sektörünün nezih mekanlarına kadar geniş bir platformda canlı performans sergiliyor.

Kendine özgü yorumu ve sahne enerjisiyle tanınan Mustafa Karaçar, Tük müziğinde söz sahibi olan hocalardan, şan, makam ve nota dersleri alarak, eğitiminin bu sektörde ne kadar önemli olduğunuda vurgulamıştır. kariyerinde elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiriyor. Fantezi Arabesk tarzındaki eserleriyle dinleyicilerine duygusal bir yolculuk sunan Karaçar, her performansında izleyicilerini büyülemeyi başarıyor.

Bu başarısını taçlandırmak için, büyük bestekar Ahmet Selçuk İlkan’ın, yıllar önce Ferdi Tayfurun da okumuş olduğu iki eseri günümüze tarzına yeni aranje ederek dinleyicilerin beğenisine sunmuştur. İkili single çalışmasının ilki olan Beni Düşün Mutlu Ol adlı esere, usta yönetmen Ali Eşitmez imzasıyla muhteşem bir kliple 12 Şubat saat 17.30 itibarı ile dijital platformlarda sevenleriyle buluştu.

Mustafa Karaçar’ın canlı performansları, hem geleneksel hem de modern unsurları ustalıkla harmanlayarak dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Özellikle özel gecelerde, konserlerde, bayi toplantılarında ve eğlence sektörünün önde gelen mekanlarında sahne alan Karaçar, izleyicilerine müzik dolu keyifli anlar yaşatıyor.

Mustafa Karaçar, bu single’ı benden desteğini esirgemeyen; başta eşim Neşe Palanduz Karaçar ve çocuklarım Dora ve Toprağ’ın uğruna inanarak yaptığını söyledi.

Editör

Editör